Oferta reklamy w serwisie NA-PIWO.ORG
 • 01

  Reklamy PTC (Paid to click)

  Reklamę PTC proponujemy osobom, które chcą, aby na Ich stronach internetowych zwiększyła się liczba unikalnych wyświetleń. W naszym serwisie każda reklama tego typu wyświetlana jest jednemu użytkownikowi tylko raz na 24 godziny, dzięki czemu otrzymasz tylko unikalne wejścia.

 • 02

  Płatny mailing reklamowy

  Zamawiając płatny mailing reklamowy otrzymujesz od nas gwarantowaną liczbę wejść na Twoją stronę internetową, dzięki wiadomościom email wysłanym do użytkowników naszego serwisu, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie takich wiadomości, dzięki czemu nie ma mowy o spamie.

 • 03

  Impresje banera reklamowego 468x60px w rotatorze na górze strony

  Banery reklamowe o wymiarach 468x60px w naszym serwisie wyświetlane są na prawie każdej podstronie serwisu na górze strony. Można zamówić reklamę tego typu z gwarantowaną liczbą wyświetleń banera, gwarantowaną liczbą dni wyświetlania banera lub gwarantowaną liczbą odwiedzin reklamowanej strony.

 • 04

  Impresje banera reklamowego 125x125px w rotatorze na stronie głównej serwisu

  Banery reklamowe o wymiarach 125x125px wyświetlane są w naszym serwisie w rotatorze na stronie głównej, a także pod menu widocznym po lewej stronie większości podstron naszego serwisu. Impresje banera o wymiaracx 125x125px również można zamówić w 3 różnych opcjach: gwarantowana liczba wyświetleń banera, gwarantowana liczba dni wyświetlania banera lub gwarantowana liczba odwiedzin strony internetowej, którą reklamujesz.

 • 05

  Link pozycjonujący

  Chcesz zwiększyć swoją pozycję w wyszukiwarkach takich jak google, yahoo, czy bing i wielu innych? Zamów u nas link pozycjonujący, który będzie wyświetlany przez określoną liczbę dni w stopce wielu podstron naszego serwisu w dziale "Warto odwiedzić". Zakupione linki mają status "index,follow", czyli są odwiedzane przez wyszukiwarkę, a także indeksowane. Dla zwiększenia mocy linku istnieje możliwość dodania opcji pogrubienia tekstu.

 • 06

  Impresje banera reklamowego 468x60px na stronach naszych partnerów

  W naszym systemie istnieje możliwość zamówienia wyświetleń banera reklamowego na stronach internetowych naszych partnerów, dzięki czemu zwiększa się zasięg oferowanej przez nas reklamy. Reklama tego typu wyświetlana jest na wszystkich stronach naszych partnerów przez określoną liczbę dni.

INFORMATIONS

 • Email: ptc24.org@gmail.com
 • Website: http://surf4web.eu
 • Phone: +48 516 322 713